Masážní procedury

Zdravotní masáže jsou zaměřeny na uvolnění svalstva. Z fyzického hlediska jde o pozitivní ovlivnění všech tělesných systémů a následné zlepšení jejich funkčností. Masáží je docíleno psychické uvolnění a odbourání stresu z každodenního života.

Masáží dochází k prokrvení  a uvolnění svalů. V našem masážním salónu na Praze 9 je čisté a příjemné prostředí, které je podrženo relaxační hudbou, aby si zde člověk odpočinul nejen fyzicky, ale také psychicky.

Správnou masážní technikou lze vyvolat i léčebné účinky, a to nejen v místě působení. Masáže pomáhají zejména při bolestech stavů ze stresových blokád, nebo při přetěžování organismu. Problémy, při kterých může masáž být nápomocna: bolesti rukou, nohou, šíje, zad a hlavy. Svaly se rychleji dokáží zotavit po zátěži. Pokud budete na masáže chodit pravidelně, přispěje vám dokonce k lepší funkci imunitního systému. 

Masáže se doporučují všem, zejména potom  při fyzicky nebo psychicky náročném povolání. Masáž je rychá pomoc od stresů a různých bolestí. Obzvláště doporučujeme při sedavém kancelářském zaměstnání.

Nabízíme:

Relaxační masáž - slabá masáž zaměžení na uvolnění především psychiky a stresu

Klasická masáž - středně silná masáž zaměřená na uvolnění svalstva a psychického napětí

Sportovní masáž - silná masáž zaměřená především na uvolnění svalstva

Reflexní masáž - silná masáž spočívající ve stlačování reflexních bodu na těle

 

Pokud si nebudete s výběrem masáže jisti, naše kvalifikovaná zdravotní masérka Vám jistě ráda doporučí masáž k Vaší spokojenosti.

Masážní salón Moje Masérka se nachází na ulici Sokolovská 240, na přelomu městských částí Libeň a Vysočany v hlavním mětě - Praha 9.

Cena

6001100
16001100
Nahoru
Další produkty
9 položek celkem
Zpět do obchodu