Masážní procedury , Strana 2

Zdravotní masáže jsou zaměřeny na uvolnění svalstva. Z fyzického hlediska jde o pozitivní ovlivnění všech tělesných systémů a následné zlepšení jejich funkčností. Masáží je docíleno psychické uvolnění a odbourání stresu z každodenního života.

Masáží dochází k prokrvení  a uvolnění svalů. V našem masážním salónu na Praze 9 je čisté a příjemné prostředí, které je podrženo relaxační hudbou, aby si zde člověk odpočinul nejen fyzicky, ale také psychicky.

Správnou masážní technikou lze vyvolat i léčebné účinky, a to nejen v místě působení. Masáže pomáhají zejména při bolestech stavů ze stresových blokád, nebo při přetěžování organismu. Problémy, při kterých může masáž být nápomocna: bolesti rukou, nohou, šíje, zad a hlavy. Svaly se rychleji dokáží zotavit po zátěži. Pokud budete na masáže chodit pravidelně, přispěje vám dokonce k lepší funkci imunitního systému. 

Masáže se doporučují všem, zejména potom  při fyzicky nebo psychicky náročném povolání. Masáž je rychá pomoc od stresů a různých bolestí. Obzvláště doporučujeme při sedavém kancelářském zaměstnání.

Nabízíme:

Relaxační masáž - slabá masáž zaměžení na uvolnění především psychiky a stresu

Klasická masáž - středně silná masáž zaměřená na uvolnění svalstva a psychického napětí

Sportovní masáž - silná masáž zaměřená především na uvolnění svalstva

Reflexní masáž - silná masáž spočívající ve stlačování reflexních bodu na těle

 

Pokud si nebudete s výběrem masáže jisti, naše kvalifikovaná zdravotní masérka Vám jistě ráda doporučí masáž k Vaší spokojenosti.

Masážní salón Moje Masérka se nachází na ulici Sokolovská 240, na přelomu městských částí Libeň a Vysočany v hlavním mětě - Praha 9.

Nahoru
Další produkty
9 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení