Otázky a odpovědi

Kde naleznu váš masážní salón?

Náš masážní salón se nachází na přelomu Vysočan a Libně, na ulici Sokolovská 901/238, 19000 Praha 9, přímo na křižovatce silnic Sokolovská / Podvinný mlýn. Nejbližší metro je stanice Českomoravská vzdálenost zhruba 4 minuty chůze. Nejbližší tramvajová zastávka je Divadlo Gong, což je zhruba 100 metrů daleko.

 

Jak dlouho trvá masáž?

Masážní procedury nabízíme v délce trvání 30 minut (půl hodiny) nebo 60 minut (jedna hodina).

 

Je možné přijít na masáž s nachlazením?

Ne, nedoporučuje se. Na masáž by měl člověk přijít zdráv. U žen se navíc nedoporučuje chodit na masáž při menstruaci.

 

Existují nějaká zdravotní rizika masáže?

Masáž může ublížit například po operacích, úrazech, nebo při osteoporóze. Vždy je nutné svému masérovi sdělit veškerá zdravotní rizika a případné problémy, kterými pacient trpí. Čím více toho masér o člověku ví, tím lépe.

 

Mám kožní onemocnění, je pro mě vhodná masáž?

Záleží na typu kožního onemocnění. Například při případech, kdy pacient trpí infekčním onemocněním, zánětem žil, kožními záněty, nebo některými neurologickými onemocněními. Doporučujeme vždy konzultovat s masérem, nebo se postiženému místu při masáži vyhnout.

 

Mám se předem na masáž nějak připravit?

Před masáží se vždy osprchujte teplou vodou, tím se pokožka prokrví. Ideální je před masáží navštívit saunu. Alespoň hodinu před masáží nejezte. Měly by se odložit šperky, hlavně prsteny, řetízky, náramky a hodinky. Pokud máte dlouhé vlasy, před návštěvou je sepněte.

 

 

Mám jinou otázku - Napište nám

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu