3 hodnocení

Relaxační masáž 30 minut

Relaxační masáž je slabá masáž zaměřená na uvolnění svalstva, mysli a stresu.

Na výběr s emulzí nebo olejíčkem

 

Délka masáže
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
600 Kč

Relaxační masáž je dobrá k uvolnění stresu z běžného života a bolavého svalstva. Kvalifikovaná masérka pomocí jemných speciálních hmatů spustí sled biochemických procesů, kvůli kterým se sníží vnímání bolesti, zlepší se vám nálada a urychlí se duševní celková regenerace. Masáží se dokáže snížit hladina stresových hormonů, jako jsou kortizol a noradrenalin, a naopak se zvyší produkce hormonu prolaktinu, který ovlivňuje celou řadu důležitých biologických procesů. Celkovým důsledkem relaxační masáže je nastartování hormonálních změn, které podstatně redukují stres

Relaxační masáž se od klasické masáže liší především jemnější intenzitou a pomalejším rytmem. Příjemná relaxační hudba umocní účinky masáže. Pomocí jemného tření, hněteníhmatů se uvolňuje napětí a celý nervový systém, také se podporuje výrazně detoxikace celého organismu. Relaxační masáž vás zbaví napětí a stresu z nedostatku času pro kvalitní odpočinek při kancelářských povoláních, která jsou psychicky náročná. Napomáhá také získání nové energie a celkovému uvolnění organismu. Naopak pokud vyžadujete tvrdou silnou masáž, zvolte Sportovní masáž nebo Reflexní masáž.

Relaxační masáž vás zbaví nespavosti, bolesti hlavy, nebo stresu. Napomáhá také regeneraci celého těla, obvzlášť po náročné fyzické aktivitě. Navíc je to snadná a rychlá pomoc od bolestí a stresu.

Série jemných hmatů dle akupunkturních bodů a energetických drah lidského těla uvolní ztuhlé a unavené svaly a urychlí jejich regeneraci zejména po jednostranném zatížením a přetížení, nebo naopak vylolané nedostatkem pohybu při sedavém zaměstnání, což se především promítne ve ztuhlosti svalstva zad a šíje. 

Levné relaxační masáže v Praze od kvalifikované profesionální masérky. Zdravotní odborné masáže za dobrou cenu.

Náš masážní salón Moje Masérka se nachází na ulici Sokolovská 240, na přelomu městských částí Libeň a Vysočany v hlavním mětě - Praha 9.

Kdy není vhodné chodit na masáž:

  • horečka
  • vážná srdeční onemocnění
  • vředy
  • velké modřiny
  • záněty kloubů a svalů
  • nádorové a ponádorové onemocnění
  • křečové žíly
  • kožní vyrážky a plísně
  • celkové oslabení organismu
Zpět do obchodu