22 hodnocení

Sportovní masáž 30 minut

Sportovní masáž je silná intenzivní masáž na uvolnění svalstva.

Na výběr s emulzí nebo olejíčkem

Délka masáže
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
600 Kč

Sportovní masáž je velice podobná masáži klasické, liší se důraznějšími hmaty a větší intenzitou. Je vhodná především pro psychickou a fyzickou přípravu sportovce před sportovním výkonem, nebo naopak potom pomáhá zklidnit organismus po velké zátěži a urychlí tak regeneraci svalů.

Tato sportovní masáž urychlují vyloučení odpadních látek z organismu s únavovým účinkem (histaminové látky a kyselina mléčná), které na sval působit jako zátěž. Sportovní masáž podpoří aplikace podpůrných masážních prostředů jako například gely, oleje nebo emulze. Hřejivé prostředky mohou napomáhat k uvolnění tkání a prokrvení svalstva zahřátím. Svaly jsou pak lépe chráněny před zraněním. 

Velmi důležité je sportovní masáž správně načasovat - před turnajem nabo závodem se  doporučuje dva dny docházet na masáže, mezi jednotlivými výkony a po výkonu. Provádíme ji hlavně výrazné námaze, tréninku nebo závodě. Doporučuje se zachovat časový odstup po menší námaze asi půl hodiny, po námaze větší asi 6 hodin a po náročných výkonech až 24 hodin.

Účinek masáží se zvyšuje prohřátím horkou sprchou, koupelí nebo saunou  před samotnou masáží. Klidový režim po masáži by měl trvat alespoň 7 hodin. 

Zdravotní sportovní masáž pomáhá připravit svalstvo na zvýšenou aktivitu, nabo naopak zklidnit jej po námaze. Je vhodná především pro sportovce.

Alternativní silná masáž je Reflexní masáž, pokud se necítíte na intenzivní masáž, zvolte raději Klasickou masáž nebo Relaxační masáž.

V našem masážním salónu používáme pouze kvalitní oleje a emulze.

Náš masážní salón Moje Masérka se nachází na ulici Sokolovská 240, na přelomu městských částí Libeň a Vysočany v hlavním mětě - Praha 9.

Zpět do obchodu